gazeteak.com
SON DAKİKA
Satılık Haber Sitesi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne iki ödül!

Bu haber 19 Mayıs 2017 - 21:39 'de eklendi.

7. Uluslararası Endodonti Sempozyumu’nda Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Diş Hekimliği Fakültesi’ne iki ödül verildi.

Türk Endodonti Derneği’nin 7. Uluslararası Endodonti Sempozyumu, Girne Acapulco Resort Otel’de gerçekleştirildi.

Türkiye genelinden çok sayıda diş hekiminin katıldığı sempozyumda bilimsel oturumların yanı sıra poster ve serbest bildiri sunumları ile kurslara yer verildi.

Sempozyumda düzenlenen yarışmada, bilim jürisi, poster bildirileri arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Diş Hekimliği Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Fidan Alakuş Sabuncuoğlu‘nun çalışmasını birinciliğe, aynı fakülteden Yrd. Doç. Dr. Kadriye Demirkaya‘nın çalışmasını da ikinciliğe layık gördü.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Ödül alan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bu ödüllerin bilim insanlarımızın çalışma azmini ve şevkini daha da artıracağını umuyor ve bekliyorum. Elbette hiçbir başarı tesadüf değildir, organize, belli kurallara saygı göstererek ve ısrarlı bir çalışmanın ürünüdür.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

1 ADET YORUM YAPILDI

UYARI! Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri yorumlar yapmayınız.