gazeteak.com
SON DAKİKA
Satılık Haber Sitesi

Cep telefonu satar gibi SUV satacaklar!

Bu haber 30 Kasım 2017 - 11:52 'de eklendi.

Volvo, cep telefonu mantığıyla, ayda 600 dolar karşılığında sigorta ve vergi de dahil olmak üzere araba satacağını açıkladı

Los Angeles’ta başlayacak otomobil fuardında Volvo, otomobil sahibi olmak isteyenler için pek görülmemiş bir model açıkladı.

Volvo ayda 600 dolar karşısında ABD’deki müşterilerine XC40 SUV satacağını ve açıkladı ve bu bedel içerisine araç fiyatını, vergi ve teslimat ücretinin yanı sıra sigorta giderinin de dahil edildiğini belirtti. 

Care by Volvo adı verilen yöntemde yer ya da yaş şartı aranmıyor ve Volvo’nun yeni konsiyerj hizmetinden de faydalanılabiliyor. Dijital Bölümün başında bulunan Atif Rafiq, araç sahibi olmanın kolaylaştırılması gerektiğine vurgu yaparak şöyle dedi:

Bugünün dünyasında araba almak için basit yöntemlerin eksik olduğunu düşünüyoruz fakat üyelik çok farklı bir yol zira geniş anlamda pek çok şeyi çözüyor. Sadece araba almıyor onu idame ettiriyorsunuz. Sigorta gibi ilave masraflar ödeniyor. İsteyen elbette Volvo araçları peşin ya da krediyle de alabilir.

YORUMLAR

Yorum Yok

UYARI! Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri yorumlar yapmayınız.