Gazete AK
Sondakika Haber Canlı

Nicole Kidman, 50’sinde bir kez daha anne olmak istiyor

50 yaşına girmeye hazırlanan Nicole Kidman, eşi Keith Urban ile bir çocuk daha istediklerini açıkladı. Kidman, “Büyükannem, annemi 49 yaşında doğurmuş. Bunu ben de yapabilirim” dedi

Bu biyografi 09 Ocak 2017 - 16:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Nicole Kidman, 50’sinde bir kez daha anne olmak istiyor

Dört çocuk annesi Nicole Kidman, 2017’de beşinci kez anne olmak istediğini açıkladı. Tom Cruise ile evli olduğu dönemde, en büyük çocukları Isabella (25) ve Connor’ı (21) evlat edinen Kidman, yıllar sonra müzisyen Keith Urban ile evlenip kızları Sunday Rose (8) ve Faith Margaret’ı (5) dünyaya getirmişti.

NİCOLE KİDMAN GENÇ KIZLARA TAŞ ÇIKARTIYOR

‘ÇOCUKLAR, HAYATIN KEYFİ’
Haziran ayında 50 yaşına girecek olan Kidman, “Çocuklarım, hayatımın en büyük keyfi… Bu yıl yeniden anne olmayı umut ediyorum” diye konuştu. Geçmişte hamile kalamadığı için uzun süre tedavi gören ünlü aktris, şöyle konuştu: “Anne olmak hayatımdaki her şeyi değiştirdi ve beni daha iyi bir insan yaptı. Keith ile daha çok çocuğumuz olmasını istiyoruz. Büyükannem, annemi 49 yaşındayken doğurmuş. Ben de bu şansı yakalarsam çok mutlu olurum. Bu yıl bunun gerçekleşmesini umut ediyorum. Başarısız denemelerin ardından kalbiniz kırılıyor. Eskiden bir çocuk dünyaya getirebileceğime asla inanmıyordum ama 41 yaşında anne oldum.”

Facebook TakipTwitter Takip
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA