gazeteak.com
SON DAKİKA
Satılık Haber Sitesi

Banyonuzun En Önemli Dekorasyonu “Duşakabin”

Bu haber 21 Eylül 2017 - 19:14 'de eklendi.

Sürekli duş almak sağlık için önemli faktörler arasındadır. Duşakabin alırken kullanım rahatlığınız ve konforunuz önemlidir. Duşakabin ürünlerini seçmeden önce alanınızı, tesisat bağlantınızı ve ölçülerinizi bilmeniz buna göre seçiminizi yapmanızı öneririz.

Son yıllarda Türkiye’de en hızlı yaygınlaşan sektörlerden biri de duşakabin sektörüdür. Geçmişte banyolarımızı süsleyen küvetlerin yerini temizlik, sağlık, konfor ve mimari kaygılar sonucunda duşakabinler aldı.

Banyolar içerisinde duşa alınan bölümden diğer alanlara sıçrayan suların meydana getirdiği temizlik külfetinin yanı sıra hijyen sorunları duşakabin gerçeği ile tanışmamıza sebep oldu. Peki, duşakabin sadece içerisinde duş alınıp dışarıya su sızdırmayan bir tesisat ürünü mü, yoksa iç mimarinin alanına girmeye başlayan bir tasarım ürünü müdür?

Bu soruya verdiğiniz cevap duşakabin’in bir tasarım ürünü olduğu ve evinizin, iş yerinizin mimarisine uygun olması gerektiği şeklinde ise sizinle aynı fikirde olan bir duşakabin firması olan Eray DuşDuşakabin Ankara”, Firmanın ürünlerini görebileceğiniz www.eraydus.com kurumsal ve kaliteli bir sitesi var.

 

Kaliteden ödün veren seri üretim duşakabinlerin yerine “Duşakabin Ankara” tarafından kişiye özel duşakabinler üretilmekte veya dizayn edilmiş en kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktadırlar. Evinizin, işyerinizin ya da işletmecisi olduğunuz turizm tesisinde görmeyi arzu ettiğiniz duşakabin tasarımını gerçekleştirecek profesyonel ekibi olan firmanın www.eraydus.com adresinde size özel bir tasarıma mutlaka rastlayacaksınız.

Bununla birlikte sitede Pivot menteşeli kapı ve Banyo dolapları modellerini görebileceğiniz sekmeleri de incelemeniz faydalı olacaktır.

Duşakabin Ankara

Eray Duş:  firmasıyla iletişim kurmak için TIKLAYINIZ

Adresi: Malazgirt Caddesi 121/2    Siteler – Ankara

Telefon Numaraları: 0 312 350 79 39 – 0 312 351 16 50

 

YORUMLAR

Yorum Yok

UYARI! Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri yorumlar yapmayınız.