gazeteak.com
SON DAKİKA
Satılık Haber Sitesi

Başarılı İtiraf Sitesi: “İtiraff” Oku, Eğlen

Bu haber 12 Ağustos 2017 - 17:32 'de eklendi.

Başkaları tarafından bilinmesi sakıncalı görülen bir gerçeği saklamaktan vazgeçip açıklamak, söylemek anlamına gelmektedir.. İşte itiraf gizli yapılınca itirafların eğlenceli olduğu itiraf sitesi

Yıllardır birçok kimse deşarj olmak için sanal ortamın rahatlığını tercih ediyor. En yakın arkadaşlarıyla olan sorunlarını, aile konularını, aldatmalarını ya da kıskançlıklarını internet dünyasında itiraf ediyor. Uğranılan haksızlıklar psikolojimizi bozan ve artık birilerine anlatmak istediğimiz ama anlatamadığımız sırlardan bilgisayar başında arınmayı tercih ediyoruz.

Bazı web adreslerinin isimleri, konunun özüne sadık olmakla birlikte, ilginç ve komik de olabiliyor. onlardan biri olan “itiraff” ailemize, dostlarımıza ya da arkadaşlarımıza anlatamadığımız sırlar için ‘itiraff.net‘ adresine girip “Hadi itiraf et” bölümünü tıklıyoruz ve kimsenin bilmediği itiraflarda bulunabiliyor hatta itirafları okuyup keyifli zaman geçirebiliyoruz.

 

 

İşte kimseye anlatılmayan ama itiraff.net adresinde paylaşılan itiraflardan bir kısmı:

BENİM İÇİN DUA
Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce “Benim için de dua et” deyiveriyorum ve babamın cevabıyla dumur oluyorum. “Kendisi nerede derse ne diyeyim?”

YAŞ KAÇ
Doktorunun “Kaç yaşındasın?” sorusuna “Sizce kaç gösteriyorum?” diye cevap veren başka hasta var mı? Acil serviste bekliyorum da…

İYİ MARANGOZ
Kocam kadar çirkin ve kaba bir odundan; oğlum kadar yakışıklı, hassas ve muhteşem bir çocuk doğurduğuma göre çok iyi bir marangozum.

BENİ ÇALIŞTIRSIN
4 yaşındaki prensese tehlike atlatıldıktan sonra oyuncağın arkasından çıkardığı minik pili niye yuttuğunu soruyoruz. “Çok yoruldum, beni çalıştırsın diye yuttum.” diyor. Nasıl yani ya?

ESKİLERE GİDİYORUM
3 yıllık evliyim. 2 yaşında bir oğlum var. ama çok mutlu değilim. Eskiden olan hayatıma 1 hafta olsun geri dönmek için neler vermezdim ki? Özgür olmak, istediğimi yapabilmek. Fakat her fırsatını bulduğumda eski erkek arkadaşlarımla buluşuyorum ve kocamın bundan haberi olmuyooor.

ZENGİN KOCA 
Özel bir bankadan defalarca, kredi başvurusu yapmam için arayan kadına “Hanımefendi ben zengin bir koca buldum, krediye ihtiyacım yok çok şükür. Darısı başınıza!” dedim. Artık arayanım yok, mutlu ve huzurluyum.

SEVGİLİM NİŞANLI (İlginç)
Uzun bir yalnızlıktan sonra şimdi biriyle beraberim. Tam aradığım insan diyebilirim. Yakışıklı, çekici, tutkulu lakin onun bir tek kötü yanı var; nişanlı! Onunla dört aydır beraberiz ve neredeyse başından beri onun nişanlı olduğunu biliyorum ama ondan kopamıyorum.

PRATİK DÜZEN 
Pek çok memleket gezdim ama hiçbir yerde Malatya’daki pratik düzeni göremedim. Kız Meslek Lisesi, yanında Erkek Meslek Lisesi, yanında Evlendirme Dairesi.

YORUMLAR

Yorum Yok

UYARI! Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri yorumlar yapmayınız.