gazeteak.com
SON DAKİKA
Satılık Haber Sitesi

19 Kasım – ALES sınavı giriş yerleri ve sınav giriş belgesi sayfası!

Bu haber 19 Kasım 2017 - 2:52 'de eklendi.

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan 2017 ALES sonbahar sınavı giriş yerleri belli oldu mu? Binlerce öğrencinin gireceği ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavı) giriş belgesi çıkartma ekranı ve tüm detayları haberimizde.

Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş – ALES sınavına az bir zaman kala adaylar gözünü giriş belgesine çevirdi. Peki 2017 ALES sonbahar sınavı ne zaman olacak? ÖSYM tarafından düzenlenecek olan Kasım ayı ALES sınavı giriş belgesi öğrenme sayfası erişime açıldı mı? ÖSYM’nin ‘Aday İşlemleri Sistemi’ üzerinden takip edebilecek olan ALES sınavı giriş yerleri ne zaman açıklanacak tüm detayları…

ALES SINAVI GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI MI?

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan ALES sonbahar dönemi sınavı giriş yerleri geçtiğimiz sınavda olduğu gibi sınava bir hafta kala açıklanacak. 19 Kasım 2017 tarihi itibariyle yapılacak olan ALES sınavı giriş yerleri açıklanır açıklanmaz ÖSYM ile birlikte aynı anda haberimizde yer alacak.

YORUMLAR

Yorum Yok

UYARI! Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri yorumlar yapmayınız.