Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişinde, başkalarının fikirlerine, isteklerine tahammül edemeyiz. Bazen sınırlarımızı aşan hatta yetkimiz dahilinde olmayan işlere karışabiliriz veya başkaları bizim üzerimizde hiçbir hakkı olmadığı halde söz sahibi olabilir. Şunu şöyle yap diyerek ikazda bulunabilir. Etrafımızdaki dünya bize pek zevk vermeyebilir. Bazı kişilerin bencil tavırları yüzünden gerginlik duyabiliriz.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, özellikle dış dünyada bazı kişilerle karşı karşıya geldiğinizde, kendi fikirlerinizi daha açık, direkt bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Ancak duruma bir bakmakta yarar var. Eğer bir tartışma veya sıkıntılı bir durum yaşıyorsanız, sizi rahatsız eden bir şeyler varsa, söylediğiniz bir söz veya yaptığınız bir eylem başka sonuçlar doğurabilir. Onun içindir ki, amacımıza bir bakacağız. İş hayatında ve mesleki konularda sizi denetleyen bazı kişiler veya durumlar söz konusu olabilir.

aat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi insanların beğenmesini isteriz. Sakin ve kontrollü, aklı başında hareket edersiniz sizi dikkate alacaklardır.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA