Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişinde, bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, duygularımızı, isteklerimizi kimseden saklamadan, açık bir şekilde ifade etmemizi sağlayan bir enerjidir. Olumlu yönde kullanabileceğiniz bir güç diyebiliriz. Aşk hayatınızı canlandırır, keyifli hale getirir. Erkek ve kadın olmanın güzelliğini hissettiğimiz bir saat diyebiliriz. Konuşuruz, yazışırız, fikirlerimizi paylaşırız. Oldukça hareketli bir kişiye rastlamak mümkündür. İlişkisi olanlar için de olumlu, paylaşımın bir hayli etkili olduğu bu saatlerin hayli aktif geçeceğini söyleyebilirim.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, olumlu bir enerjidir. Sizin kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağladığı gibi, kişiselden ziyade genel anlamıyla durumları gözden geçireceğinizi de işaret etmektedir. Daha önce konuşulan ancak çözüme kavuşmamış olan meseleler üzerinde ilerlemenizde yardımcıdır.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA