Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişi, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları bu bakış açısıyla ele almamız yerinde olacaktır.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, özellikle ilişkilerde duygusal ve fikirsel anlamdaki farklılıklara saygı gösterilmesi gerektiğini vurguluyor. Enerjiniz gayet olumludur. Ancak nasıl kullanıldığı, biraz da ilişkimizin niteliğine göre değişir. Eğer birbirinizden hoşnutsanız, partnerinizin ateşli halleri sizi uyarır, canlandırır. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, karşı tarafın baskın hallerinden uzak durmak, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu kimi Teraziler için, biriyle tanışmanın, konuşmanın, görüşmenin işaretçisi de olabilir.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi eğer bilinçli, akıllıca, acele etmeden, tartışmadan dile getirebilirsek, karşımızdaki kişi kim olursa olsun etkileyebileceğimizi işaret ediyor. Geçmiş meselelerin de tekrar ele alınarak ortaklaşa çözülmesi yönünde destek veriyor.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA