Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişinde, savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, bir çok meseleyi kendi içimizde ele alışımızın işaretçisi bu enerji, haksızlıklara karşı konuşmamızda etkili oluyor. Bakıyoruz ki, bir şeyler ters ve yanlış, biz de bunlara göz yummuyoruz. Bu saatlerde dilimiz, gönlümüz ve amacımız aynı yönde çalışıyor. Evimiz, ailemizle ilgili konularda bir hayli ateşliyiz. Eğer dışarıdan bir etki gelirse, buna gayet hızlı bir şekilde tepki gösterebiliriz. Bazen de susmamız gerektiğini söyleyenler çıkabilir veya bizim sinirli olduğumuzu düşünebilirler. Ancak biz, bu durumu umursamayız. Bildiğimizi söylemekten kaçınmayız. İşlerimizi yaparken, daha dikkatli ve bilinçli hareket edersek enerjimizi doğru şekilde kullanmış oluruz.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, olumlu bir enerjidir. Sizin kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizi sağladığı gibi, kişiselden ziyade genel anlamıyla durumları gözden geçireceğinizi de işaret etmektedir. Daha önce konuşulan ancak çözüme kavuşmamış olan meseleler üzerinde ilerlemenizde yardımcıdır.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA