Gazete AK
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar Saat 05:21 Ay-Mars kavuşumu, aceleci değil bilakis akıllıca hareket etmenin kıymetli olduğunu işaret ediyor. Tartışmalardan, farkında olmadan açık vermekten, karamsarlıktan, gerginlikten kaçınalım. Geçmişte yaşananları bugünle karşılaştırıp, ileriye bakmak lazım. Seçeneklerimizi iyi analiz edelim. Plan ve projelerimizin eksikleri var mı, toplumsal ilişkilerimiz ne durumda, hedefimiz nedir? Bütün bunları gözden geçirelim.

Saat 07:53 Ay-Satürn karşıtlığı, ilerisi adına düşünmek ve sorumluluklarımızın farkında olarak aşk hayatımızı ve toplumsal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz lazım. Plan ve projelerimizin alt yapısını sağlamlaştırmamız, seçeneklerimizi artı ve eksi yönleri hesaba katarak ele almamız faydalıdır. Hayalci olmamak lazım. Farkındalık önemli. Sorunlar, engeller, bazı kişilerle görüş farklılıkları yaşanabilir. Bu durumlarda dinlemeyi bilmek, konuştuğumuza dikkat etmek gerekir.

Saat 09:19-14:25 arasında Ay-boşluk etkisindeyiz. Bu zaman dilimi içinde yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. Eğer fırsat bulursanız bol bol dinlenin, bol bol gezin, kitap okuyun, meditasyon yapın sakinleşin ve huzuru kendi içinizde oluşturmaya özen gösterin.

Saat 14:25 Ay-Yengeç geçişi, bizi hassaslaştırıyor, kabuğumuza çekiyor ve düşündürüyor. Sahip olduğumuz her şey bizi mutlu ediyor mu, yoksa rahatsızlık mı veriyor. Ailemiz ve kendi arzularımız. Hangisi değerli, hangisi bizi daha çok temsil ediyor? Bunlar üzerinde duracağız.

İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA