Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, saat 03:32 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, sizi her anlamda, her konuda ve alanda teşvik edicidir. Duygularınızı ateşlendirir, aklınıza geleni hiç bekletmeden yapmanızı sağlar. Kimseye hesap vermek zorunda hissetmezsiniz kendinizi. Sizin için haklı çıkmak son derece önemlidir. Güvenli, kendine inanan bir kişi olarak arzuladığınız sonuca ulaşmak istersiniz.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, isteklerimizi elde edebilmemizi sağlayan ruhsal ve fiziksel güce sahip olmamızı sağlıyor. Etrafımızdaki insanlara fikirlerimizi kolaylıkla ifade edebilir, girişimde bulunmak için iletişimin her türlüsünü deneyebiliriz. Yazarak, konuşarak, görüşerek başkalarının ilgisini çekebiliriz. Ne yaptığınızı, hangi amaçla harekete geçtiğinizi bilerek ilerleyebilirsiniz. Bu saatte yapılan işlerde başarı mümkün gözüküyor.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, fikirlerimizi iş veya özel anlamda rahatlıkla ifade etmemizi sağlıyor. Bu saatlerde güven duygumuz gayet yüksek. Kendimizden eminiz ve hangi konuda ileri adım atmak istiyorsak bunu başarabiliriz. Ne için harekete geçtiğimizi ve neyi yaparsak başarılı olacağımızı iyi bilecek durumdayız. Karışık durumları kolayca çözebilir, yeni bir bakış açısıyla geçmişi de gözden geçirebiliriz. Beklediğimiz haberler gelebilir veya bu konuda umutlarımız yükselir.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA