Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişi, gücünüzü herkesin yararına olacak şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir haksızlık mı var? hemen müdahalede bulunur, savaşırsınız. Herkesin sizin gibi bir dosta, arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünürsünüz. Bu saatlerde sizi aktif olarak her yerde görebiliriz.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, sosyal ilişkilerin canlandığı, duyguların karşılıklı olarak ifade edildiği bu saatte, isteklerinizi elde edebilecek güçtesiniz. Konuşarak, yazarak veya direkt bağlantılarda bulunarak hedefinize ulaşabilirsiniz. Bu saatte yapılacak işlerin bir hayli hızlı aktığını, geliştiğini söyleyebiliriz. Hiçbir şeyin sizi kısıtlamadığı, kendinize olan güveninizin yüksek olduğunu bilerek, acil ve önemli işlerinizi halledebilirsiniz.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, toplumsal konularda fikirlerinizi açıkça ifade edebilmenizi, iş ortaklarınızla bazı konular üzerinde görüşmenizi, size karşı çıksalar dahi asla taviz vermeden ilerlemenizi sağlıyor. Şu sıralarda sizi en fazla zorlayan konulardan biri, sadece kendi çıkarlarını düşünen kişilerin tavırlarıydı. Şimdi bu görünümle, siz de düşüncelerinizi ortaya koyabilecek güçtesiniz.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA