Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişi, kendi çıkarı için bizi kullanan veya kullanmaya kalkan kişilere, dünyaya savaş açmamız anlamındadır. İnsanların menfaatlerini nasıl da ihtirasla koruduklarını düşünürüz. Kendimize bir bakalım. Biz kimler için ne özveride bulunmuşuz ve kimler bizim yaptığımızın kıymetini bilmemiş. Bazen tedbirli olmak iyidir.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, duygularımızı ateşlendiren ve her zamankinden daha farklı istek ve amaçla hareket etmemizi sağlayan bir enerjidir. Hem gerginlik hem de arzularımıza göre hareket etmek ihtiyacı duyarız. Bazen biz veya başkaları sözel anlamda tartışmalara açık oluruz. Bu fikirsel farklılıklarımız nedeniyledir. Onun içindir ki bu saatlerde işlerimizi yaparken veya birileriyle bağlantı halindeyken konuşmalara dikkat edelim. Finansal ve mesleki konularda girişimde bulunurken, artı ve eksileriyle gözden geçirelim. Enerjimiz olumlu ancak bu noktalara dikkat edersek gayet doğru bir şekilde işlerimizi hallederiz.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, ortaklaşa bir malın bölüşümü, ailenizi ilgilendiren bir meselenin görüşülmesi, karara bağlanması yönünde bilinçli hareket etmenin yararını vurguluyor. Elimizdeki miktara göre bütçemizi düzenlememiz faydalı olacaktır. Daha önceden düşündüğümüz, planladığımız işlerimizi yerli yerine koymak isteyeceğiz. Eğer bir şeyden tam olarak emin değilsek üzerinde biraz daha düşünmemizde yarar görüyorum. Belki başka fırsatlar karşımıza çıkabilir. Tabii ki aceleye getirmeyelim.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA