Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişi, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek, başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan, sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz, anında tepki gösterebilirsiniz.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, sıradan hiçbir şeye tahammül göstermeyeceğimiz, biraz yenilik, alışılmışın dışına çıkmak arzumuzun yoğun olduğunu gösteriyor. Seyahat etmek, insanlarla tanışmak, işlerimizi bir an önce halletmek amacıyla girişimde bulunabiliriz. Bu saatlerde önemli işlerimizi çabucak bitirmek mümkündür. Yazı, sözel veya başka yollarla görüşmelerde bulunabiliriz. İnceleme, bilgilenme, öğrenme ve insanlarla kurulacak bağlantılarda bir hayli aktif olabiliriz.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, dış temaslarımızda kendimizi kuvvetli bir şekilde ifade etmemizi sağlar. Bu saatlerde girişim anlamında güven duygumuz yüksektir. Harekete geçtiğimiz, önceden planladığımız işlerimizi bitirebiliriz. Yeni bir girişimde bulunacaksak, enine boyuna durumu inceleyelim.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA