Gazete AK
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Saat 05:21 Ay-Mars kavuşumu, enerjik olmanızı, sosyal ilişkilerinize önem vermenizi, yeni bir şeyler yapmak arzunuzu işaret ediyor. Sıradanlıktan hoşlanmadığınız için, hemen harekete geçmeye hazırsınız. Ancak ben derim ki, bastığınız yere, görüştüğünüz kişilere, attığınız adıma dikkat ediniz. Temeli sağlam olsun, uzun vadeli olsun ki, sonrasında pişmanlık yaratmasın. Sabırlı olmayı bilelim.

Saat 07:53 Ay-Satürn karşıtlığı, aşk hayatınız, çocuk meseleleri, sosyal yaşantınız, yatırımlarınız, borsa ve spekülatif konularında belli bir dirençle karşılaşabileceğini işaret etmektedir. Ancak bunu, engellenmişlik gibi düşünmek yerine, durumunuzu daha ciddiyetle gözden geçirmek yönünde bir fırsat olarak görmeniz daha yararlı olur. Sorumluluklarımızı göz ardı etmeyeceğiz.

Saat 09:19-14:25 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Zamanı kendi akışına bırakarak yaşamakta yarar var. Ne fazla bir müdahalede bulunalım ne de bizi zorlayabilecek konuları kafamıza takalım. Önceden verilmiş bir randevunuz varsa yetişebilmek için biraz daha erken gitmekte fayda var. Ancak konuşmalarımızda hep söylediklerimize hem de söylenenlere dikkat edelim.

Saat 14:25 Ay-Yengeç geçişi, duyarlılığın yükselişidir. Aileniz, sevdiğiniz kişi, değer verdiğiniz insanların önemi üzerinde düşünürsünüz. Hassassınız. İlgi beklersiniz. Sıkıntılarınızı kimseye anlatmazsınız. Dinlenmek, güven duyduğunuz insanlarla bir arada olmak rahatlatıcıdır.

İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA