Gazete AK
içerde dizi
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişi etkinliğinde, sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.

Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, ihtiyaçlarımızı kendi istediğimiz şekilde elde etmek, hissettiklerimizi başkalarıyla paylaşmak, kabul ettirmek, onaylatmak arzumuzu işaret ediyor. Eğer bunu yapamazsak doğal olarak sıkılabilir, daha fazla konuşabilir, dert yanabiliriz. Bu saatlerde özellikle düzeltilecek, titizlikle üzerinde durulacak önemli işlerimizi dikkatli bir şekilde yaparak bu enerjiyi olumlu yönde kullanabiliriz. Ufak tefek sağlık şikayetlerimizi önemseyelim. Canımız bir şeylere sıkılmışsa, güvendiğimiz insanlarla konuşalım. Tabiî ki aceleci davranmayalım. Sözel ve yazı anlamındaki işlerimizi, belgelerimizi kontrol edelim ki, gözümüzden bir şey kaçmasın.

Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, hızlı ve etkin bir şekilde düşüncelerimizi iletme yönünde bize hırs kazandırıyor. Ancak, sonucunu tam olarak bilmediğimiz konularda da bir bilene akıl danışmak yararlı olur. Finansal açıdan da duruma bakmamızda fayda var. Bir iş girişiminde, başvurusunda bulunuyorsak, kendimizi birilerine beğendirmek istiyorsak, hem konuşmamıza hem de bize söylenenlere dikkat edelim. Enerjimizi bu şekilde kullanırsak güzel işler çıkarabiliriz.

Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA