Gazete AK
Sondakika Haber Canlı
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler Saat 05:21 Ay-Mars kavuşumu, birilerinden beklediğimiz maddi-manevi anlamdaki desteklerin gecikebileceğini, insanların genelde kendi çıkarlarını önemseyebileceğini göz ardı etmeyelim. Böyle durumlarda kredi çekmek, borç altına girmek, hesabı bilmemek yanlış olur. Hani eskilerin sözüyle, atı sağlam kazığa almak, piyasanın durumuna bakmak, riskli işlerden kaçınmak gerekiyor. Bir ilişkide eğer partner bencil davranıyorsa, bunu öfkeyle, tartışarak çözmek yerine, konuşmayı denemek en kısa ve en etkili yoldur.

Saat 07:53 Ay-Satürn karşıtlığı, maddi konularda hiçbir şeyin hafife alınmadan, ciddiyetle gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Taşıma suyu ile değirmen dönmez sözünü unutmayalım. Geleni tutalım, idaremizi bilelim ki, birilerine eğilmek zorunda kalmayalım. Maddi ve manevi değerlerimizin kıymetini bilelim. Tercihlerimizi yapmadan önce, sonuçlarını hesap edelim.

Saat 09:19-14:25 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde partnerimiz başta olmak üzere etrafımızdaki insanlarla doğru bir iletişimde bulunmak için dinlemeyi bilmek lazım. Gerginliğimiz nedeniyle bazı meseleleri anlamakta zorlanabiliriz. Kolayca sinirlenmemiz bizi başkalarının gözünde haksız duruma düşürmesin.

Saat 14:25 Ay-Yengeç burcu seyir etkinliği, sizin için kıymetli olan her şeye karşı duyulan özlemin, ihtiyacın, arzunun göstergesidir. İlişkinizi düzene koymak veya gerçek manada sizi sevecek biriyle karşılaşmak istersiniz. Aileniz, dostlarınız, eskide yaşanmış anılarınız, bugün gözlerinizin önünden geçer.

İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Facebook TakipTwitter Takip
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA